САЙТ НАРО-ФОМИНСК АПРЕЛЕВКА СЕЛЯТИНО КАЛИНИНЕЦ МОСКОВСКИЙ ВНУКОВО КОКОШКИНО. ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ НАРО-ФОМИНСК АПРЕЛЕВКА СЕЛЯТИНО КАЛИНИНЕЦ МОСКОВСКИЙ ВНУКОВО КОКОШКИНО. ФОРУМ НАРО-ФОМИНСК АПРЕЛЕВКА СЕЛЯТИНО КАЛИНИНЕЦ МОСКОВСКИЙ ВНУКОВО КОКОШКИНО

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Безрамковий монітор

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Доброго дня. В мене є доволі непоганий, але старий комп'ютер. В цілому, він прекрасно працює, але цей старий великий монітор не дуже зручний у використанні. Тому я хочу замінити його на безрамковий монітор. Чи можете ви якийсь порадити?

0

2

Доброго дня! Зараз не зустрінеш такі старі та великі монітори, але ті у кого зберігся такий монітор, точно хочуть його замінити, бо вони і справді не зручні та застарілі для сучасних технологій. Безрамкових екранів безліч, і ціни теж дуже різні. Якщо ви хочете використовувати монітор для перегляду відео та простих задач, то вам підійде більш дешевий та простий монітор. Але, якщо, вам потрібен монітор для ігр, то краще обрати більш сучасні та дорогі моделі, які призначені сама для геймінгу. Монітор 23.8" MSI PRO MP242 https://www.moyo.ua/ua/monitor_lcd_23_8 … 37569.html ідеально підійде для простих задач та перегляду відео, тому можете обрати саме його.

0

3

Все залежить від ваших потреб. Для чого саме вам потрібен монітор? Ігри, робота, робота з графікою чи просто домашнє використання? Від цього залежать критерії вибору.

0

4

ЭТО РОССИЯ!

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно